Szabóky Adolf Szakiskola diákjainak támogatása

A Győri Szakképzési Centrum Szabóky Adolf Szakiskolájában, mely speciális nevelési igényű fiatalok szakképzését végzi, az ott dolgozó Györgyiné Németh Róza a Győr-Arrabona LC tagja pedagógustársai közreműködésével tett javaslatot arra, kinek tud segíteni a klub.

Két, nehéz körülmények között élő tanulót 20-20 ezer forintos vásárlási utalvánnyal támogattak, két diáknak pedig az online tanuláshoz egy-egy laptopot adományoztak. A gyerekek nagyon örültek az étkezési utalványoknak és a számítógépeknek.

Hír kategóriák

Club események

1% támogatás

Kérjük, adója 1 %-ával támogassa szervezetünket, és általa a hátrányos helyzetűeket. Klubunk az adományok 100%-át a nélkülözőknek juttatja.

Győr Arrabona Lions Club

Adószámunk:
18973468-1-08
Számlaszám:

cím: 0 ,

Hogyan lehet Lions Club tag?