Pannonhalmi Jótékonysági Séta

esemény kezdete: 2021. szeptember 18. 09:00
esemény vége: 2021. szeptember 18. 14:00

A Győr Arrabona LC 2021. szeptember 18-án rendezi meg hagyományos Pannonhalmi Jótékonysági Sétáját. Kedvezményezettek: a vakok és gyengén látók megyei egyesülete és a mindszentpusztai autista otthon. Kiindulópont a Hefter Üveggaléria udvara (Pannonhalma, Tóthegy 11/a., az apátsági látogatóközponttól kb. 300 méterre). Gyülekező és regisztráció 9 órától, a túra pedig 10 órakor indul 4 és 8 km-es távon. Útközben frissítő, a túra utána gulyásleves várja a fáradt gyaloglókat!

Hogyan lehet Lions Club tag?