Jótékonysági Pannonhalmi séta

esemény kezdete: 2019. szeptember 21. 09:00
esemény vége: 2019. szeptember 21. 20:00

A Győr Arrabona Lions Club 17. alkalommal szervezi meg a jótékonysági Pannonhalmi sétát, ezúttal 2019. szeptember 21-én, szombaton. A klub a vakok és gyengénlátók, valamint a mindszentpusztai autista otthon javára gyűjt. A táv: körpálya formában, választható 4 vagy 8 km. (1 illetve 2 óra séta).

Club események

1% támogatás

Kérjük, adója 1 %-ával támogassa szervezetünket, és általa a hátrányos helyzetűeket. Klubunk az adományok 100%-át a nélkülözőknek juttatja.

Győr Arrabona Lions Club

Adószámunk:
18973468-1-08
Számlaszám:

cím: 0 ,

Hogyan lehet Lions Club tag?